ProduktyProma Polska | Producent i dystrybutor maszyn oraz narzędzi +48 71 358 05 20

PROMA partnerem GENIUS LOCI 2022

W dniach 8-10 czerwca 2022 r. w Zamku na Skale w Trzebieszowicach odbyła się IV edycja Salonu Kultury, Nauki i Biznesu GENIUS LOCI. Proma Polska sp. z o.o. była partnerem tego wyjątkowego wydarzenia, a wiceprezes firmy Agnieszka Górka była również organizatorką i współprowadzącą Salon Biznesu i Dobrych Inwestycji.

 


O wydarzeniu

Salon Kultury, Nauki i Biznesu GENIUS LOCI to prestiżowy cykl spotkań, którego celem jest prezentacja najciekawszych dokonań w dziedzinie technologii, wynalazczości, architektury, sztuk plastycznych i myśli filozoficznej. Stanowi on przestrzeń, skupiającą najcenniejsze umysły reprezentujące środowiska realnie wpływające na postęp i poprawę bytu oraz na kreowanie współczesnego świata. W ramach imprezy odbywają się panele dyskusyjne, prezentacje, koncerty i wystawy plastyczne, a ponadto zaproszone do udziału firmy mają szansę na zaprezentowanie swojego innowacyjnego dorobku.

 

Proma w Salonie GENIUS LOCI 2022

Tegoroczna, IV Edycja Salonu GENIUS LOCI była hołdem, złożonym przez uczestników umysłowi Marii Skłodowskiej-Curie i to właśnie nasza dwukrotna noblistka była inspiracją do prezentacji osiągnięć z obszaru nowych technologii, kultury i biznesu. Udział Proma Polska w tym prestiżowym wydarzeniu był doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy i pomysłów z najznamienitszymi reprezentantami środowisk nauki, kultury i sztuki. Nasza firma od lat stara się wnosić swój wkład w rozwój technologii i zmieniać otaczający świat na lepsze, dlatego partnerstwo w Salonie GENIUS LOCI stanowi naturalną konsekwencję naszych działań z zakresu CSR. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia mieliśmy przyjemność nie tylko pełnić rolę Partnera, ale również współorganizatora Salonu Biznesu i Dobrych Relacji. Agnieszka Górka, wiceprezes Proma Polska sp. z o.o była współprowadzącą tej części imprezy i brała aktywny udział w dyskusji na temat energii odnawialnej oraz działań na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.


Galeria

     

 

Film

 

Załączniki

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.